تعمیر و بازسازی انواع خودرو آتش نشانی

تعمیر و بازسازی انواع خودرو آتش نشانی
بازسازی خودرو آتش نشانی

نوسازی ماشین آتش نشانی پیشرو

بازسازی خودرو آتش نشانی در کمترین زمان ممکن و با دقیق ترین مکانیسم ها باید انجام گیرد که به معنای بازگشت آن ها در چرخه ی خدمات امداد رسانی در حوادث غیر مترقبه مثل آتش سوزی، سیل و زلزله است. خودروهای آتش نشانی جزو بهترین دستگاه ها و لوازمی هستند که می توانند میزان خسارت های وارده را در این حوادث کاهش دهند.از این رو رفع ایراد توسط کارخانه ماشین آتش نشانی می تواند برای مردم سطح کشور مفید واقع شود.

بالا بودن هزینه خرید ماشین های نو باعث شده تا کمتر کسی به سمت آن برود. اما خوشبختانه بازسازی هزینه خیلی کمتری را می تواند در پی داشته باشد.

میزان هزینه بازسازی خودرو به موارد متعددی وابسته است. از نوع ایراد ایجاد شده در خودرو اتش نشانی گرفته تا نوع مرکز تعمیر کننده می توانند بر قیمت تعرفه بازسازی این خودروها موثر باشند.

مزیت های بازسازی خودرو

مزیت های بازسازی خودرو

 

آیا تابحال با خودروهای فرسوده و از کارافتاده مواجه شده اید؟ ماشین های اتش نشانی قدیمی را از نزدیک مشاهده کرده اید؟ ظاهر ناپسند و نیز غیر ممکن بودن حرکت برای برخی از این نوع خودروها مشکلات زیادی را به همراه داشته است.

مسئولان و افراد صاحب نام در کشور همیشه به کمبود لوازم امدادرسان اشاره دارند. کمبود بودجه برای تهیه ماشین ها و تجهیزات خدمات امدادی شاید یک مشکل جهانی به نظر برسد.

برای رفع این موضوع می توان اقدامات زیادی انجام داد. بازسازی خودرو بهترین راهکار است. در ادامه به مزیت ها و فواید استفاده از این راه حل اشاره خواهیم کرد:

  • راحت بودن استفاده از این نوع خدمات
  • پایین بودن هزینه بازسازی
  • کاهش تلفات در حوادث اتش سوزی

راحت بودن استفاده از این نوع خدمات

راحت بودن استفاده از این نوع خدمات

 

به راحتی می توان نسبت به رفع ایرادات و بازسازی خودرو اقدام نمود. پیدا کردن متخصص تعمیر کننده ماشین اتش نشانی قطعا آسان تر از خرید خودرو جدید است. برای ساخت خودرو های آتش نشانی با دردسرهای زیادی مواجه خواهید شد.

با این کار مشکل امدادرسانی در سطح جامعه تا حد زیادی برطرف می شود. چرا که با کمی بررسی متوجه وجود تعداد زیادی از ماشین های آتش نشانی معیوب در سطح جامعه خواهید شد.

برای بازسازی خودرو با مشکل خاصی روبرو نخواهید بود. تنها کافی است یک مرکز معتبر را پیدا کنید که خدمات تعمیر و بازسازی این نوع از خودروها را به نحو احسن انجام دهد.

پایین بودن هزینه بازسازی

پایین بودن هزینه بازسازی

 

تعمیر خودرو آتش نشانی در مقایسه با تولید ماشین آتش نشانی هزینه خیلی پایین تری را دربر خواهد داشت. در هنگام تعمیر و بازسازی تنها ممکن است یک یا چند بخش از خودرو آتش نشانی نیاز به تغییر داشته باشد.

کاهش تلفات در حوادث آتش سوزی

کاهش تلفات در حوادث آتش سوزی

 

بازسازی نمودن خودروهای آتش نشانی می تواند باعث بالاتر رفتن میزان تجهیزات مراکز آتش نشانی شود. در نهایت خدمات رسانی در حوادث مختلف با سرعت و کیفیت بیشتری در سطح شهرها انجام می گیرد.

کدام بخش های خودرو آتش نشانی را می توان بازسازی کرد؟

  • بخش های مختلف کابین
  • پمپ و نازل های آب
  • سیستم های مخصوص پمپاژ مایعات
  • ایرادات مکانیکی
  • مشکل بدنه و بازسازی مدل های قدیمی

بخش های مختلف کابین

بخش های مختلف کابین

 

در  کابین خودروهای آتش نشانی تجهیزات مختلف وجود دارند. به مرور زمان این بخش های موجود در کابین ها دچار فرسودگی و آسیب می شوند. برای آن که بتوان در مدت زمان طولانی تر از این بخش ها در حوادث استفاده کرد، باید در فواصل زمانی منظم نسبت به بررسی و کنترل آن ها اقدام نمود.

پمپ و نازل های آب

پمپ و نازل های آب

 

بازسازی خودرو به ویژه پمپ های موجود در آن ها می تواند مهم ترین موضوع برای حفظ کارکرد این دستگاه ها باشد. پمپ ها باید در بهترین حالت ممکن قرار داشته باشند. و امکان استفاده از آن ها در تمام حادثه های غیرمترقبه فراهم باشد.

سیستم های مخصوص پمپاژ مایعات

سیستم های مخصوص پمپاژ مایعات

 

سالم بودن بخش های مخصوص سیستم پمپاژ مایعات برای فروکش کردن شعله های آتش امری ضروری است. تنظیم دقیق این سیستم ها باعث می شود کادر سازمان های امداد و نجات در آتش سوزی ها به مشکل نخورند. و بتوانند در کسری از ثانیه فضاهای محبوس شده در آتش را نجات دهند.

ایرادات مکانیکی

ایرادات مکانیکی

 

اگر ایراد مکانیکی در موتور، سیستم ترمز یا کلاچ و دیفرانسیل ماشین آتش نشانی ساخت ایران وجود داشته باشد،  خودرو آتش نشانی نمی تواند در زمان مناسب به محل حادثه برسد. پس چه بهتر که پیش از وقوع حوادث نسبت به تعمیر و بازسازی ایرادات مکانیکی اینگونه از ماشین ها اقدام نمود.

مشکل بدنه و بازسازی مدل های قدیمی

 

اگر خودروهای آتش نشانی قدیمی در یک شهر موجود است، می توان به مراکز بازسازی حمل کرد. و از آن ها یک خودرو جدید با تکنولوژی های روز دنیا ساخت. افراد زیادی در این زمینه تبحر کافی دارند. و می توانند به بهترین شیوه ممکن نسبت به بازسازی خودروهای آتش نشانی قدیمی اقدام کنند.

بازسازی و تعمیر خودروهای آتش نشانی را به کی بسپاریم؟

بازسازی و تعمیر خودروهای آتش نشانی را به کی بسپاریم؟

 

بازسازی ماشین آتش نشانی را باید به کسی سپرد که دانش این کار را داشته باشد. همچنین داشتن تجربه ی بالا و فعالیت در این حوزه هم می تواند نشان دهنده ی قابل اطمینان بودن تعمیرکاران باشد.

خودروهای آتش نشانی حساسیت بیشتری در مقایسه با دیگر خودروهای سواری دارند. طراحی خاص و ویژگی های منحصربفرد اینگونه از خودروها باعث شده تا تعمیر و بازسازی این دستگاه ها کار تخصصی به نظر برسد.

شرکت آتش پرتاب گستر رادمهر وظیفه ی طراحی و تولید کننده ماشین های آتش نشانی سطح کشور را دارند، می تواند در حیطه بازسازی این دستگاه ها نیز نقش بسزایی داشته باشد.

بازسازی خودرو در هر سطح را می توانید بدون هر گونه نگرانی به این مرکز بسپارید. شرکت آتش پرتاب گستر رادمهر می تواند با قیمت مناسب نسبت به تعمیر و بازسازی انواع و اقسام مدل های ماشین آتش نشانی اقدام نماید.

اگر می خواهید مشاوره های تخصصی برای خرید، تعمیر و بازسازی و حتی تجهیز ماشین آتش نشانی به طور رایگان دریافت نمایید، حتما با شماره های این شرکت تماس حاصل کنید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در print

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *