تجهیز خودرو آتش نشانی|قیمت تجهیزات ماشین آتش نشانی

تجهیز خودرو آتش نشانی|قیمت تجهیزات ماشین آتش نشانی
تجهیز خودرو آتش نشانی

فروش تجهیزات آتش نشانی

فروش تجهیزات آتش نشانی

فروش لوازم آتش نشانی در مراکز مختلفی انجام می‌ شود. تجهیز خودرو آتش نشانی با هدف بهبود خدمات رسانی امداد و نجات در سطح کشور انجام می گیرد. ایستگاه های آتش نشانی برای آن که بتوانند همیشه آماده حضور در عملیات باشند، باید تمام تجهیزات را به طور کامل در اختیار بگیرند.

تجهیزات آتش نشانی باعث انجام شدن عملیات های امدادی می شود. تجهیز خودرو آتش نشانی باعث ایجاد تفاوت های بزرگ بین خودروهای معمولی و ماشین های آتش نشانی می شود. خودروهای سواری و لوازم حمل و نقل عمومی تجهیزات حرفه ای آتش نشانی را ندارند. اما ماشین های آتش نشانی برای حمل تجهیزات و لوازم امداد و نجات طراحی و تولید شده اند.

تجهیز خودرو آتش نشانی باید حتما توسط افراد متخصص در این حوزه انجام شود. پیچیدگی طراحی ماشین های آتش نشانی، وجود تجهیزات آتش نشانی متعدد با کارایی متفاوت و عدم شناخت لوازم آتش نشانی باعث شده افراد عادی توانایی تجهیز کردن خودرو آتش نشانی را نداشته باشند.

لوازم اطفا حریق(وسایل ماشین آتش نشانی)

لوازم اطفا حریق(وسایل ماشین آتش نشانی)

فروش لوازم اطفا حریق از مهم ترین خدمات تجهیز خودرو آتش نشانی محسوب می شود. مهار آتش از مهم ترین و دشوارترین عملیات های آتش نشانی محسوب می شود. وجود تجهیزات حرفه ای اطفا حریق باعث خاموش شدن سریع تر آتش می شود.

رشد صنعت و تکنولوژی باعث شده در طی چند سال اخیر، تجهیزات بسیار حرفه ای و مدرن جزو وسایل ماشین آتش نشانی قرار گیرند. لوازم مختلفی برای اطفا حریق تولید شده است. کپسول آتش نشانی از ساده ترین تجهیزات مخصوص اطفا حریق محسوب می شود.

هنگام تجهیز خودرو برای حضور در عملیات نجات از آتش، باید حتما شیلنگ های آتش نشانی را قرار داد. شیرهای آتش نشانی که در برخی مناطق وجود دارند، به همراه شیلنگ آتش نشانی می توانند باعث سریع تر خاموش شدن حریق شوند.

معرفی انواع وسایل آتش نشانی

معرفی انواع وسایل آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی صنعتی و خانگی در کارخانجات معتبر تولید می شود. تجهیز خودرو آتش نشانی جزو تخصصی ترین کارهایی است که توسط شرکت های معتبر انجام می شود. شرکت آتش پرتاب گستر رادمهر انواع وسایل، تجهیزات و خودروهای آتش نشانی را به صورت حرفه ای تولید می کند.

وسایل آتش نشانی به طور کلی در دو دسته بندی مهم قرار می گیرند: وسایل فردی و تجهیزات آتش نشانی.

تجهیزات آتش نشانی صنعتی شامل چندین لوازم مهم می باشد. آشنایی با ویژگی ها و کارکرد این تجهیزات برای کارکنان سازمان آتش نشانی جزو واجبات است.

انواع تجهیزات آتش نشانی صنعتی

انواع تجهیزات آتش نشانی صنعتی

مدل های مختلفی از تجهیزات و لوازم برای رشد خدمات آتش نشانی تولید شده اند. در این بخش به معرفی برخی از نمونه های وسایل تجهیز خودرو آتش نشانی می پردازیم:

توپ مخصوص اطفا حریق:

یکی از کاربردی لوازم و تجهیزات آتش نشانی صنعتی، یک توپ مخصوص و بزرگ است که برای مهار کردن آتش از آن استفاده می شود. در داخل این گوی مواد مهار کننده آتش وجود دارد. همزمان با قرار گرفتن این توپ در داخل آتش سوزی، این مواد آزاد می شوند و آتش را خاموش می کنند.

 

مانیتور آتش نشانی:

برخی اوقات لازم است آب را به ارتفاع های زیاد رساند. به همین منظور در شرکت آتش پرتاب گستر رادمهر وسیله ای با نام مانیتور آتش نشانی تولید شده است. این دستگاه امکان پرتاب آب به ارتفاع بالا را فراهم می کند.

توربکس:

کف سازها نقش مهمی در تجهیز خودرو آتش نشانی دارند. ساخت کف در برخی عملیات ها می تواند نتیجه خوبی را به همراه داشته باشد. با کمک این وسیله به راحتی می توان کف زیاد تولید کرد.

 

شیلنگ و نازل:

در هنگام تجهیز خودرو آتش نشانی، شیلنگ و نازل های مختلف باید حتما در ماشین های پیشرو قرار گیرند.

 

کوپلینگ:

همیشه باید کوپلینگ را هم در کنار شیلنگ های آتش نشانی و نازل ها قرار داد. در برخی موارد نیاز است که طول شیلنگ آتش نشانی را افزایش داد. قطعه ای به نام کوپلینگ می تواند دو شیلنگ آتش نشانی را به بهترین شیوه ممکن به هم متصل کند.

لیست تجهیزات آتش نشانی

لیست تجهیزات آتش نشانی

تجهیزات آتش نشانی فردی مثل: ( کلاه ایمنی­-لباس کار آتش نشانی- کفش های ایمنی- ماسک اکسیژن- دستکش های ایمنی) جزو مهم ترین لوازم آتش نشانی به حساب می آیند. یک آتش نشان قبل از حضور یافتن در عملیات های مختلف امداد و نجات، باید این تجهیزات را همراه با خود داشته باشد.

وجود این تجهیزات فردی آتش نشانی باعث می شود آتش نشان ها در طی انجام عملیات کمتر دچار آسیب شوند. همچنین از بروز مشکلات جسمی مثل کمر درد و آسیب های عضلانی پیشگیری خواهد کرد.

  • فوم آتش نشانی و مانیتور فوم
  • جعبه آتش نشانی
  • هوزریل های مخصوص آتش نشانی
  • شیرهای هیدرانت آتش نشانی
  • سیستم اطفا حریق
  • اسپرینکلر
  • انواع شیلنگ های پیشرفته
  • نازل های شیلنگ

خرید کپسول آتش نشانی مخصوص خودرو

خرید کپسول آتش نشانی مخصوص خودرو

یکی از مراحل مهم در تجهیز خودرو آتش نشانی، قرار دادن کپسول های آتش نشانی است. کپسول های آتش نشانی در مدل های مختلف و با ظرفیت های متفاوتی ارائه می شوند. در ضمن هنگام تجهیز ماشین های آتش نشانی کپسول های آتش نشانی با محتویات متنوع قرار می دهند.

کپسول های آتش نشانی محتویات متنوعی مثل آب، گاز، پودر، هیدروژنه و پودر در داخل خود دارند و می توانند در عملیات های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

یکی از مدل های کپسول آتش نشانی، مخصوص قرار گرفتن در خودرو است. این مدل ها اغلب وزن کمی دارند. اما کارایی بسیار زیادی دارند. چون می توانند از بروز مشکلات جدی و آتش سوزی های بزرگ جلوگیری کند.

قیمت انواع تجهیزات آتش نشانی

قیمت انواع تجهیزات آتش نشانی

تجهیز خودرو آتش نشانی ممکن است هزینه های متفاوتی داشته باشد. با توجه به نوع تجهیزات، تعداد تجهیزات و همچنین مدل خودروها هزینه تجهیز ماشین آتش نشانی تعیین می شود. شرکت پرتاب گستر رادمهر با بیش از ده ها سال سابقه در طراحی و تولید ماشین آتش نشانی، می تواند خدمات ارزنده ای در زمینه تجهیز خودرو آتش نشانی ارائه کند.

اگر می خواهید با کیفیت ترین لوازم و تجهیزات آتش نشانی را با قیمت ارزان خریداری کنید، حتما با شماره تلفن های شرکت پرتاب گستر رادمهر تماس بگیرید.

این شرکت می تواند در بازسازی و تعمیر ماشین های آتش نشانی هم بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *