تولید ماشین آتش نشانی

تولید ماشین آتش نشانی با هزینه کم

تولید ماشین آتش نشانی با هزینه کم

تولید ماشین آتش نشانی نیازمند صرف هزینه های مختلفی است. وجود تجهیزات و علم روز به همراه خرج کردن هزینه می تواند به تولید خودرو آتش نشانی مرغوب ختم شود. شاید برخی تصور کنند انبوه مدل های ماشین آتش نشانی که در حال حاضر در سطح شهر، در سریال ها و فیلم سینمایی دیده می شود، روند تولید آسانی را پشت سر گذاشته اند.

در صورتی که می توان گفت حقیقتا امکان ساخت خودرو های آتش نشانی به هزینه اندک برای بسیاری از شرکت های تولید کننده ماشین اتش نشانی امکان پذیر نمی باشد.

نه تنها ماشین آتش نشانی بلکه تعمیر و نگهداری دقیق از آن ها هم نیازمند پرداخت هزینه خواهد بود. سازمان ماشین آتش نشانی ساخت ایران یکی از مهم ترین مراکز در سطح تمام کشورها به حساب می آید. وجود این سازمان ها برای حفظ جان و مال ساکنان مناطق مختلف امری واجب است.

خرید خودرو اتش نشانی برای مراکز ارائه دهنده خدمات امداد و نجات از جمله مهم ترین مراحل به حساب می آید. در حقیقت وجود تجهیزات و به خصوص وسیله نقلیه مناسب برای این فعالیت ها موضوع حیاتی می باشد.

نقطه قوت افزایش کیفیت خدمات رسانی امداد و آتش نشانی، تولید کننده ماشین های آتش نشانی و تجهیزات تخصصی بود. البته ذکر این نکته خالی از لطف نخواهد بود که حتی برای تولید اولین نمونه های وسایل نقلیه موتوری اتش نشانی هم هزینه زیادی صرف شد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت، امکان خرید ماشین اتش نشانی ارزان قیمت وجود ندارد. زیرا مراحل زیادی طی می شود تا تولید ماشین آتش نشانی به شکل کامل انجام گیرد. و هر مرحله نیز هزینه های جداگانه ای به همراه خواهد داشت.

آشنایی با خدمات انواع خودروهای آتش نشانی

آشنایی با خدمات انواع خودروهای آتش نشانی

آیا تولید ماشین اتش نشانی تنها به یک شیوه انجام شد؟ این خودروها چه خدماتی را به مردم می رسانند؟ و فواید تولید آن ها چیست؟

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی خودرو آتش نشانی دارید، در این بخش از مقاله حتما با ما همراه باشید.  در حقیقت به طور کلی افزایش سرعت خدمات رسانی در آتش سوزی و شرایط بحرانی را می توان ناشی از تعمیر ماشین آتش نشانی دانست.

کمک رسانی در ارتفاع:

کمک رسانی در ارتفاع:

یکی از مهم ترین خدماتی که با ماشین آتش نشانی در سطح کشور انجام گرفت، نجات در ارتفاع است. با خرید ماشین اتش نشانی از تولید کننده این مدل ماشین ها، می توان در صورت بروز حوادث گوناگون در ارتفاعات به کمک افراد شتافت.

یکی از مهم ترین خدماتی که با ماشین آتش نشانی در سطح کشور انجام گرفت، نجات در ارتفاع است

مهار سریع آتش:

مهار سریع آتش:

به جرات می توان گفت یکی از بهترین خدمات ارائه شده با ماشین آتش نشانی، کمک به مهار آتش می باشد. بنابراین بهترین راه حل استفاده از تکنولوژی های جدید برای خاموش کردن آتش است. وجود کف در داخل لوله های اتش نشانی باعث می شود نیروی برگشتی کمتری در داخل آن ایجاد شود. و اتش نشان ها راحت تر بتوانند این لوله ها را به دست بگیرند.

حمل تجهیزات امدادی:

حمل تجهیزات امدادی:

کارخانه ماشین آتش نشانی، برخی از خودروها را به صورت اختصاصی برای حمل و نقل تجهیزات امدادی آماده نموده اند. خودروهای پیشرو و پسرو نمونه هایی از این مدل ماشین های آتش نشانی هستند.

این دو نوع خودرو را در اغلب ماموریت های امدادی می بینید. مدل های پیشرو جزو اولین خودروهایی هستند که به نقاط مختلف اعزام می شوند. می توان گفت اغلب تجهیزاتی که در صنعت تولید ماشین وجود دارند، در داخل این خودرو به چشم می خورند. به همین دلیل هم جزو اصلی ترین ماشین های امدادی به حساب می آید.

ماشین های واکنش سریع:

ماشین های واکنش سریع:

 وزن پایین این مدل از خودروها می تواند باعث شود تجهیزات اصلی و مهم در این خودروها قرار می گیرد. برای مثال تانکر آب بزرگ، نردبان های خیلی بلند یا تشک های فومی عریض همگی همزمان در داخل خودروهای واکنش سریع وجود ندارند. این امر به دلیل نیاز به سبک بودن خودرو است.

یعنی تلاش زیادی شکل می گیرد تا تجهیزاتی که مورد نیاز است فقط حمل شوند. تا بتوانند سریع به محل حادثه برسند. اگر کمکی محاسبه کنید، متوجه خواهید شد که وجود همزمان تمام تجهیزات وزن خودروها را تا حد زیادی بالا می برد. پس ماشین واکنش سریع یا موتورهای مخصوص اتش نشانی باید در عین مفید بودن، تجهیزات سبک و مورد نیاز را برای حوادث حمل کنند تا وزن پایین بماند.

تولید ماشین آتش نشانی در کارخانه

تولید ماشین آتش نشانی در کارخانه

مدل های متنوع خودروهای آتش نشانی نشان دهنده ی پیشرفت زیاد تولید کننده ها در استفاده از تجهیزات جدید و مدرن است. امروزه سازمان های آتش نشانی برای خدمات رسانی بهتر، از خودروهای متنوعی استفاده می کنند.

تولید ماشین آتش نشانی در کارخانه

تولید ماشین آتش نشانی در کارخانه

اولین تولید کننده خودرو اتش نشانی در جهان شاید تصور نمی کرد روزی ایده های او تکمیل تر شوند. و خودروهای مجهزتری برای مهار آتش و نجات جان و حتی دارایی مردم در موقعیت های مختلف پدید آیند. در همان سال ها هم مدت نسبتا زیادی گذشت تا وسایل نقلیه موتوری ساده وارد روند خدمات رسانی شوند.

شرکت آتش پرتاب گستر رادمهر به عنوان برترین تولید کننده ماشین آتش نشانی، در کنار دیگر شرکت ها این خودروها را به شکل انبوه آماده می نماید. به بیان دیگر تاسیس و گسترش سازمان آتش نشانی در کشورهای مختلف باعث شد آماده سازی خودروهای امدادی و آتش نشانی سرعت بیشتری بگیرند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در print

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.